Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

ELS Polska Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 2010 roku, kiedy zaczęła działalność jako dystrybutor ochronników przepięciowych, liczników elektronicznych oraz oświetlenia LED.

Dzięki nieustannemu rozwojowi i ciągłemu poszerzaniu asortymentu, a głównie dzięki szybkiej reakcji na potrzeby Klientów i rynku, w ofercie marki ELS Polska można również znaleźć najwyższej klasy narzędzia pomiarowe, narzędzia ręczne oraz wszelkiego rodzaju akcesoria i narzędzia elektrotechniczne.

Ponadto produkujemy zestawy gniazd, rozdzielnice, przedłużacze oraz słupy przyłączeniowe. Realizujemy również indywidualne zamówienia, a nasze produkty spełniają wszystkie normy i standardy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Misją firmy jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości osprzęt elektrotechniczny, natomiast niezmiennym celem jest wdrażanie nowych wzorów konstrukcyjnych i usprawnień.

Wieloletnia praktyka przedsiębiorstwa, jak również kompleksowe podejście do wymogów Klientów, ma przełożenie na najwyższą jakość serwisu, jak również na satysfakcję z każdorazowej kooperacji.

Oferujemy osprzęt elektrotechniczny, który jest niezawodny, bezpieczny i funkcjonalny. 

ELS stawia na jakość, bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz zadowolenie Klientów!

Witryna stworzona na platformie